€ 359.000

Terug naar overzicht

Huis te koop

Ruime woning op perceel van 14 are!

Hasseltsesteenweg 455, 3800 St. Truiden

Ben je opzoek naar een ruime woning met grote tuin, waar de belangrijkste ruimtes zich op het gelijkvloers bevinden ? Dan is deze open bebouwing op de Hasseltsesteenweg in Kortenbos bij Sint-Truiden misschien wat je zoekt !
De ligging, met de N80 verbindingsweg Hasselt-Sint Truiden, op 2 min rijden, is meer dan ideaal. Op dezelfde tijd sta je in het Provinciaal Domein Nieuwenhoven, het grootste openbare bos in Haspengouw waar eindeloze wandelingen mogelijk zijn. De perceelsoppervlakte van de woning bedraagt 1393 m².

Het huis werd gebouwd vooraan jaren 70 en werd volledig ontworpen in “bungalow stijl”. Later werd de zolder nog verbouwd tot 2 slaapkamers en extra badkamer, zodat er in totaal maar liefst 5 tot 6 slaapkamers zijn. De totale bewoonbare oppervlakte bedraagt bij benadering 200 m².

Het pand is te betreden via de centraal gelegen inkomhal. Deze geeft rechtstreeks toegang tot de bureelruimte (latjesparket), en het apart gastentoilet en biedt dus zeker mogelijkheden voor iemand die een vrij beroep wenst uit te oefenen of een zelfstandige activiteit.
Verder kan je via de nachthal de 4 slaapkamers bereiken van respectievelijk 8, 10, 14 en 18 m². De badkamer bestaat uit een inloopdouche, twee lavabo's en aansluiting voor wasmachine.
Door de grote raampartijen geniet de zeer ruime woonkamer, die voorzien is van een houtkachel, van veel natuurlijke lichtinval. Bovendien betreft het hier een zeer ruime woonkamer van 46 m². 

Via de trap in de nachthal komen we op de voormalige zolder. Moesten de 4 slaapkamers op het gelijkvloers niet volstaan, kunnen de hier voorhanden twee extra  slaapkamers (elk 16 m²) misschien soelaas bieden ? Waar beneden in de badkamer een douche werd voorzien vinden we hier een ligbad, een lavabo en een extra toilet.

Door de jaren heen werden er ook reeds heel wat energetische verbeteringswerken uitgevoerd. Zo werd het volledig dak en de gevel geïsoleerd en werd er recent een condensatiegasketel geplaatst.

Er is een kelder aanwezig van ongeveer 20m² en achteraan de woning bevindt er zich een dubbele garage voor het plaatsen van 2 wagens, fietsen, ..
Extra troeven zijn zeker en vast de lichtrijke veranda, het terras en de Zuidoost georiënteerde tuin met zicht over de velden. Het dak is ideaal georiënteerd voor het plaatsen van zonnepanelen.

Heeft deze woning jouw interesse gewekt? Contacteer ons dan snel op het nummer 011/69.76.40 of via mail op verkoop@rtvastgoed.be.  

De vermelde oppervlaktes zijn slechts indicatief. RT Vastgoed kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor de juistheid van de aan haar verstrekte gegevens.
 

Bebouwing

Bouwjaar
1972
Oriëntatie tuin
Zuidoost
Elektriciteitscertificaat
Ja, Niet conform
Bewoonbare opp.
198 m²
Totale opp. grond
1.393 m²

Financiële info

Prijs
€ 359.000
KI (niet geïndexeerd)
€ 1.095,00

Bebouwing

Bouwjaar
1972
Oriëntatie tuin
Zuidoost
Elektriciteitscertificaat
Ja, Niet conform

EPC gegevens

Gemeenschappelijke delen

EPC
255 kWh/m2/jaar
EPC ref.
20230503-0002872593-RES-1
EPC label
epc waarde c

Oppervlaktes en afmetingen

Totale opp. grond
1.393 m²
Bewoonbare opp.
198 m²

Comfort

Beglazing
Dubbele
Isolatie
Dak geïsoleerd
Raamwerk
gebakken staal
Verwarming
Aardgas

Ruimtelijke ordening

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
G(ebouw)-score info
A
P(erceel)-score info
A
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
As-built attest
Nee
Beschermd erfgoed
Nee
Renovatieplicht
Neen

Downloads

Vertegenwoordiger

Naam
Kamiel Stas
E-mail
kamiel@rtvastgoed.be

Indeling

Verdieping -1

Kelder | 20 m²

Gelijkvloers

Inkomhal | 7,28 m²

Tegels

Toilet | 1,26 m²

Tegels; (1,40 x 0,90)

Nachthal | 10,53 m²

Bureau | 10 m²

Parket; (4,00 x 2,50)

Slaapkamer | 7,64 m²

Laminaat; (2,94 x 2,60)

Slaapkamer | 10 m²

Laminaat; (2,50 x 4,00)

Slaapkamer | 14 m²

Laminaat; (3,50 x 4,00)

Slaapkamer | 17,98 m²

Tapijt; (4,26 x 4,22)

Badkamer | 9,23 m²

Uitgerust met inloopdouche, dubbele lavabo, aansluiting wasmachine; (3,69 x 2,50)

Woonkamer | 45,98 m²

Voorzien van een houtkachel

Keuken | 9,55 m²

Tegels; uitgerust met inductievuur, oven, frigo; (4,34 x 2,20)

Veranda | 10,97 m²

Zonneluifel aanwezig; (4,65 x 2,36)

Garage | 18,68 m²

Losstaande garage; (4,00 x 4,67)

Nachthal | 7,61 m²

(1,17 x 6,50)

Badkamer | 4 m²

Uitgerust met wc, ligbad en lavabo

Verdieping 1

Slaapkamer | 16 m²

Slaapkamer | 16 m²

Comfort

Aardgas